Монтаж опалювальних теплових насосів

Вартість комунальних послуг постійно зростає. Люди шукають різні способи економії. Існує безліч технологій, що дозволяють зробити власний будинок теплим і при цьому не переплачувати за опалення. Тепло можна брати прямо з навколишнього середовища, досить змонтувати спеціальну систему з тепловим насосом, на встановлення якого цілком можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Тепловий насос працює за принципом холодильника з тією різницею, що він переміщує тепло не назовні, а всередину. Тобто тепло за допомогою хладагента забирається з землі і переноситься до системи опалення. Регулювати рівень температури можна самостійно за допомогою термостата. Статистика показує, що в будинках з подібними установками опалювальні витрати знижуються на 70%.

Теплові насоси працюють абсолютно безшумно. Вони екологічні, безпечні, надійні і універсальні (влітку з їх допомогою можна відводити з приміщення надлишки тепла). Монтажний бізнес такого типу дуже популярний сьогодні в європейських країнах і на території Америки. Поступово нові технології стають популярними і в Росії.

Установка насоса відбувається в кілька етапів:

— буріння свердловини;

— монтаж первинного контуру, введення колектора;

— установка обладнання всередині будинку;

— пуско-налагоджувальні роботи;

— тестування.

Бажано надавати клієнту повний комплекс послуг, бо не дуже зручно шукати індивідуального виконавця для кожного виду діяльності.

За підрахунками, початкові вкладення становлять близько 1 млн 50 тис. рублів. При цьому окупність бізнесу досить висока: за 3 місяці роботи можна не тільки повернути всі вкладення, але й вийти на стабільно високий щомісячний дохід у розмірі 350 000 — 400 000 рублів.

Share your thoughts