Монтаж охоронних систем

Сигналізацією і системою відеоспостереження сьогодні вже нікого не здивуєш. Такі заходи роблять буквально всі власники великих або дрібних компаній, магазинів, салонів і т. д. На встановлення охоронних систем можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сучасні клієнти віддають перевагу зручність і комфорт, тому найбільшою затребуваністю користуються пожежні, охоронні сигналізації та відеокамери з можливістю дистанційного керування за допомогою пульта). Не всяка фірма володіє достатніми фінансами, щоб найняти охоронців, а пультове обладнання — відмінний вихід.

Починати бізнес стоїть з пошуку кваліфікованих робітників. Монтажники повинні мати значний досвід роботи в даній сфері. Тоді не доведеться витрачати час і кошти на їх навчання. Після цього необхідно налагодити контакт з постачальниками охоронного обладнання. Оптова закупівля допоможе пристойно заощадити.

Стартовий капітал для відкриття власної справи в цій області не може бути нижче 300 000 рублів. Цього достатньо, щоб купити обладнання, орендувати і упорядкувати офіс, зробити рекламу і оплатити працю персоналу.

Перших клієнтів можна залучити демократичною вартістю. Якщо робота буде виконана якісно і в строк, то ціни на послуги можна потихеньку підвищувати — «сарафанне радіо» допоможе поповнити клієнтську базу дуже оперативно.

Share your thoughts