Моментальний загар

Красивий бронзовий відтінок шкіри мріють мати багато жінки (та й чоловіки). На жаль, літо у нас в країні короткий, і всі знають про шкоду прямих сонячних променів для організму. На допомогу приходять нові технології, і послуга моментального засмаги придбає популярність день від дня, при чому затребувана вона цілий рік.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На автозагаре нового покоління можна побудувати прибутковий бізнес. Досить придбати спеціальну установку, лосьйони і знайти місце для реалізації проекту.

Вартість кабінки для автозагара не перевищує 40 000 рублів. Подібний пристрій дозволяє обслуговувати до 20 клієнтів на день, адже тривалість одного сеансу — близько 5 хвилин. За літр спеціального лосьйону доведеться викласти близько 4000 рублів (необхідно придбати декілька відтінків рідини). Також у бізнес-план потрібно включити витрати на оренду приміщення. Великої площі не потрібно, тому доведеться витрачати близько 15 000 рублів на місяць (у Москві — більше). Таким чином, для успішного старту достатньо 100 000 рублів.

Моментальний автозагар дає приголомшливий ефект, якого неможливо досягти навіть після 10 сеансів в солярії. При цьому процедура відноситься до розряду безпечних і бюджетних: дозволити собі шоколадний відтінок шкіри без шкоди для здоров’я може будь-яка середньостатистична жінка.

Один сеанс коштує 1000-1200 рублів. При цьому собівартість його всього 150 руб. (витрати на лосьйон і електроенергію). Обслуговуючи всього 5 клієнтів в день, можна отримувати 5000 руб. чистого прибутку.

При правильно побудованій рекламної кампанії число відвідувачів міні-салону буде значно вище. Тому не скупіться і в перший час виділяйте гроші на рекламу. Це допоможе у рази збільшити ваш дохід.

Share your thoughts