Модульний робочий стіл

Нещодавно талановиті дизайнери меблів представили світовій громадськості унікальний предмет інтер’єру під назвою Modulos. Він являє собою ніщо інше як офісний робочий стіл, але не простий, а модульний. Розробники стверджують, що їх «дітище» здатне задовольнити будь-які потреби власника. Досягається це за рахунок блочного будови столу.

Меблярі-новатори планують запропонувати до продажу одразу кілька модулів різної форми і структури. Кожен з них буде додатково оснащений підставками для смартфонів, планшетів та інших подібних гаджетів. Всі секції виготовляються з хорватської деревини.

Власник столу може в лічені секунди змінити конфігурацію предмета меблів в залежності від того, які потреби він відчуває в той чи інший момент часу. Таке придбання вигідно ще й з економічної точки зору: у випадку, якщо одна із секцій зіпсується або зовсім вийде з ладу, її оперативно можна замінити на аналогічну. При цьому немає необхідності утилізувати весь стіл цілком.

Зараз збір коштів на втілення бізнес-ідеї активно проходить в рамках краудфандингової майданчики Kickstarter. Планується, що один модуль обійдеться покупцеві в 160 доларів. Повний четырехмодульный комплект буде коштувати 525 доларів.

Поділіться своєю думкою