Модульні садові інструменти

Завзяті садівники і городники нерідко стикаються з браком вільного простору для зберігання робочого інструменту. Звичні лопати, граблі, сапи, вила займають дуже багато місця. Але з появою інноваційного набору модульного садового інвентарю ці проблеми залишилися в минулому.

Огороднический комплект під назвою Modular Hand Tools складається з 12 предметів. Ці предмети можна комбінувати один з одним, створюючи необхідний в той чи інший момент інструмент. У наборі є кілька рукояток різних типів, наконечники для них, а також кріпильні елементи. Якщо садівникові потрібна лопата, він просто бере відповідну ручку і насадку, скріплює їх один з одним і відправляється копати. Коли настає черга сапи, лопаткова насадка знімається, а на її місце поміщається інша, підходяща для прополки.

Для зберігання всього комплекту передбачений компактний тримач-стійка, який при необхідності можна оперативно переміщати з одного місця в інше — для мобільності передбачені коліщатка.

Модульні садові інструменти дуже міцні і практичні, вони вже встигли підкорити серця закордонних любителів садівництва. Тепер черга за російськими городниками!

Share your thoughts