Модульна пекарня

Гарячий хліб був і залишається одним з улюблених ласощів як дітей, так і дорослого населення. І на відкриття хлібопекарні можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб підстава підприємства пройшло без жодних накладок, слід подумати про придбання готової мобільного пекарні. Це повноцінна виробнича лінія, яка в автоматичному режимі, без істотних втручань власника, здатна виготовляти до 300 кг хлібобулочних продуктів за 12-годинну зміну.

Все, що від вас вимагається, — це орендувати відповідну територію для монтажу пекарні з можливістю підключення до інженерних мереж (водопроводу і електрики) і найняти кількох робітників, які будуть стежити за процесом приготування випічки і забезпечувати безперебійне виробництво.

Комплектація готових пекарних модулів різна. Якщо замовник побажає, можна включити до складу хлібопекарні додаткові приміщення (битовку, склад), а також оснастити підприємство відеоспостереженням, протипожежною сигналізацією, холодильниками.

Придбати повноцінний цех з усією необхідною документацією можна за 1,5 — 2 мільйони рублів. При налагоджених каналах збуту готового хліба ці істотні вкладення окупляться лише за півроку плідної роботи.

Share your thoughts