Модульна маска для сну

Створена перша модульна маска Manta Sleep для людей, що зазнають труднощі з засинанням або страждаючих розладами сну.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Унікальна модульна конструкція Manta Sleep забезпечує максимальний комфорт використання. Маска сконструйована таким чином, що ідеально облягає особа, пристосовуючись до його індивідуальним особливостям. Подушечки для очей «запам’ятовує» форму черепа власника і не тиснуть на віки.

Довжина виробу 71 см, що підходить для будь-якого розміру голови.

Виконана маска з м’яких матеріалів, що виключає будь-який, навіть найменший тиск, на тіло і гарантує комфортний відпочинок.

У масці Manta Sleep зручно спати на боці і на животі. Виріб забезпечує 100% затемнення протягом усього циклу сну, дозволяє максимально насолодитися відпочинком навіть під час парадоксальної фази сну, що характеризується підвищеною активністю головного мозку.

Для маски розроблений спеціальний мішечок, в якому на додаток до Manta Sleep покладені також беруші. Мішечок зручний і тим, що в ньому можна прати маску для очей в пральній машині.

Маска відмінно підходить для використання сидячи, наприклад, в літаку або автобусі. Вона стане незамінною в подорожі і під час медитації. Особливо цінна буде Manta Sleep для всіх, хто працює позмінно і випробовує з-за цього серйозні проблеми з засипанням в світлий час доби.

Виробництво унікального виробу запускається на краудфандингової майданчику Kickstarter. Очікується, що вартість маски в роздробі буде близько $30.

Share your thoughts