Модульна маска для сну

Створена перша модульна маска Manta Sleep для людей, що зазнають труднощі з засинанням або страждаючих розладами сну.

Унікальна модульна конструкція Manta Sleep забезпечує максимальний комфорт використання. Маска сконструйована таким чином, що ідеально облягає особа, пристосовуючись до його індивідуальним особливостям. Подушечки для очей «запам’ятовує» форму черепа власника і не тиснуть на віки.

Довжина виробу 71 см, що підходить для будь-якого розміру голови.

Виконана маска з м’яких матеріалів, що виключає будь-який, навіть найменший тиск, на тіло і гарантує комфортний відпочинок.

У масці Manta Sleep зручно спати на боці і на животі. Виріб забезпечує 100% затемнення протягом усього циклу сну, дозволяє максимально насолодитися відпочинком навіть під час парадоксальної фази сну, що характеризується підвищеною активністю головного мозку.

Для маски розроблений спеціальний мішечок, в якому на додаток до Manta Sleep покладені також беруші. Мішечок зручний і тим, що в ньому можна прати маску для очей в пральній машині.

Маска відмінно підходить для використання сидячи, наприклад, в літаку або автобусі. Вона стане незамінною в подорожі і під час медитації. Особливо цінна буде Manta Sleep для всіх, хто працює позмінно і випробовує з-за цього серйозні проблеми з засипанням в світлий час доби.

Виробництво унікального виробу запускається на краудфандингової майданчику Kickstarter. Очікується, що вартість маски в роздробі буде близько $30.

Поділіться своєю думкою