Модний одяг для донорів

Соціальні проекти — одна з популярних бізнес-ніш, адже вони приносять не тільки прибуток своїм творцям, але і користь оточуючим. Один з таких цікавих проектів створила голландська компанія The Red Rail. Власники компанії уклали угоди з кількома іншими великими корпораціями і при їхній фінансовій підтримці стали випускати колекції стильного та якісного одягу для донорів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, залучити людей до донорства досить складно, і донорів крові постійно не вистачає. Проект голландців спрямований саме на збільшення їх числа. Суть ідеї досить проста. Отримати одяг з обмеженою серії, над якою працювали 18 провідних дизайнерів зі світовими іменами, можуть тільки люди, які здали кров. Чоловік, який увійшов на сайт проекту, повинен вказати не тільки річ, яку він хоче отримати, але і внести в спеціальне поле свій індивідуальний донорський номер (він присвоюється після першої здачі біоматеріалу).

Одяг дійсно дуже молодіжна і, головне, ексклюзивна. Дизайнерські бренди за доступними цінами мріють придбати дуже багато, але ця можливість доступна тільки донорам. До того ж, компанія щомісяця проводить розіграші безкоштовних комплектів гардеробу, що так само дуже приваблює людей.

Ось один з прикладів, як можна робити бізнес у торгівлі і при цьому надавати неоціненну допомогу всьому суспільству!

Share your thoughts