Модельне агентство

Модельний бізнес в усі часи вважався одним із самих перспективних. Спеціалізовані модельні агентства для дітей і дорослих відкриваються і успішно функціонують не тільки в мегаполісах, а й у невеликих містах нашої країни. Бізнесменам-початківцям варто обов’язково розглянути цей проект.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно розуміти, що це красивий, але нелегкий бізнес. Найбільш вигідним варіантом стане відкриття модельних курсів або повноцінної школи моделей. Обов’язково налагоджуйте співпрацю з глянцевими журналами, фотостудіями, модельєрами, які влаштовують покази власних колекцій одягу.

Своїх моделей необхідно презентувати в кращому світлі. Для цього підійде Інтернет. Створіть портфоліо власного агентства з яскравими фотознімками дівчат і молодих людей в різній стилістиці.

Для реалізації задуму потрібен просторе приміщення в 100-150 кв. м. На цій території розміститься приймальня, кабінет керівника і класи для занять з моделями. У штат персоналу в обов’язковому порядку входять візажисти, стилісти, хореографи, викладачі сценічним і подіумного майстерності, психологи і фотографи. Для початку достатньо по одному співробітнику на кожну вакансію. В подальшому, при розширенні, набираються додаткові працівники.

Щоб розповісти про модельному агентстві широкої цільової аудиторії, обов’язково проведіть грамотну рекламну кампанію. У загальній складності, стартові вкладення складуть близько 800 000 рублів. Один курс навчання обійдеться вашим клієнтам в 10 -15 000 рублів. Заняття проводяться, як правило, групові. Одночасно можна навчати до 30 осіб. Тому і окупність буде оперативною.

Варто розуміти, що якщо вам вдасться підготувати перспективних моделей, від них можна буде надалі одержувати ще більший дохід. Тому підхід до організації модельного агентства повинен бути дуже професійним. Дилетантства ця сфера не терпить!

Share your thoughts