Мобільний офіс

Бізнес по організації мобільного офісу підходить власникам особистого автотранспорту. Суть проекту полягає в тому, щоб переобладнати мінівен або бус під робочий кабінет, в якому надаватимуться послуги сканування, роздрук документів, ксерокопіювання, набору тексту і т. д.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту, крім придбання авто, необхідно закупити різну оргтехніку — комп’ютер або ноутбук, принтер, сканер, ксерокс та інше. Відразу придбайте максимальна кількість офісного паперу формату А4. Також незайвим буде установка кавомашини, пристроїв для підзарядки гаджетів (смартфонів, планшетів і т. д.) та апарату для перевірки готівки на справжність.

Переваги такого офісу в можливості його швидкого транспортування. Цільова аудиторія бізнесмена-початківця дуже широка. Велике скупчення потенційних клієнтів спостерігається у податковій інспекції, ДАІ, УФРС та інших організаціях, які славляться своєю тягою до бюрократизму. Мобільний офіс можна встановлювати прямо на стоянках перед цими організаціями.

Ціни можна сильно завищувати, аж до 10 рублів за аркуш ксерокопії. Якщо людині терміново потрібен якийсь документ, він не піде шукати дешевий ксерокс, а скористається вашими послугами, нехай навіть надмірно дорогими.

Способи збільшення прибутку в цьому бізнесі також є. Наприклад, можна налагодити співпрацю з юристом і страховим агентом, які будуть надавати вашим клієнтам юридичну підтримку, оформляти поліси ОСАЦВ і т. д., а ви будете отримувати невеликий відсоток від доходу.

Суму стартового капіталу підрахувати досить складно: все залежить від того, наскільки широкий «розмах» планує бізнесмен. Але з упевненістю можна сказати, що в нашій бюрократичній країні всі вкладення в подібний проект окупляться дуже швидко!

Share your thoughts