Мобільний меблевий блок: іноземні ідеї

Нову еру в розвитку меблевої промисловості анонсувала компанія Ori System. Співробітники компанії спільно з професіоналами в області робототехніки сконструювали новий меблевий блок-трансформер. Цей універсальний предмет меблювання поєднує в собі безліч функцій і може дуже швидко трансформуватися в ліжко, письмовий стіл або шафа. Подібне рішення буде ідеальним для невеликого житлового простору або квартири-студії. Сама конструкція виглядає досить громіздко, але тестування показало, що при цьому меблевий блок значно допомагає заощадити корисну площу.

Експеримент проводився в студентському гуртожитку, і молодь гідно оцінила всі принади життя з використанням роботизованою меблів.

Модуль дуже легко переміщається за допомогою невеликих коліщаток, а керувати ним можна за допомогою звичайного пульту або смартфона, оснащеного спеціалізованим мобільним додатком. Сьогодні активно йде робота над налаштуванням можливості голосового управління «розумної» меблями, з допомогою якої можна максимально ефективно організувати житловий простір.

Поділіться своєю думкою