Мобільний додаток – «вісник» моди

За новими модними трендами стежать чоловіки і жінки у всьому світі. Якщо росіяни звикли дізнаватися про останні тенденції через інтернет, телевізор і модні журнали, то в Британії пішли набагато далі. Нещодавно англійські модники і модниці змогли зробити свої смартфони справжніми «вісниками стильних трендів», встановивши на них спеціальний мобільний додаток.

Ідея створити такий додаток прийшла в голову агентству під назвою Trendstop, яка займається аналізом світової моди і висвітленням останніх подій у цій сфері. Що ж отримує володар нового мобільного додатку? По-перше, це оперативні фотозвіти з модних показів. По-друге, актуальний розклад модних вечірок та інших аналогічних подій. І, по-третє, щоденні новини світу моди зі всієї планети.

Сам додаток безкоштовне, але при цьому його функціонал обмежений. Щоб отримати повний доступ до офіційного сайту компанії, прогнозами критиків, ескізами дизайнерів, необхідно заплатити 3500 доларів в рік. Незначна сума для тих, хто жити не може без останніх колекцій Версаче і Валентіно!

Поділіться своєю думкою