Мобільний додаток – сомельє: Інноваційні ідеї

Напевно, всім відома програма для мобільних пристроїв під назвою Shazam, яка здатна розпізнати назва музичної композиції, її авторів і виконавця по декількох акордів, що доноситься з динаміка який програє пристрою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Так ось тепер створено подібне мобільний додаток для цінителів вин. В базі даних нового софта міститься інформація про величезній кількості винних марок і сортів. Розпізнати вино і викласти вичерпну інформацію про нього додаток здатне по одній тільки етикетці або ж по винній карті в меню.

Розробка під назвою Vivino — це альтернатива хорошого консультанта винного відділу або магазину ресторанного офіціантові. Щоб отримати всі необхідні дані, досить піднести мобільний пристрій з встановленим додатком до джерела інформації. При цьому всі відомості надаються у формі захоплюючих міні-лекцій, які цікаво слухати і поповнювати свою базу знань про винних напоях.

Крім цього, Vivino може створити індивідуальну винну карту для користувача. Досить зробити знімок пляшки вина, розповісти коротко, чим воно вам сподобалося чи не сподобалося, і, виходячи з отриманих даних, програма підбере ідеальне вино, що відповідає всім вашим вимогам.

Таким чином, розумним, а головне, неупередженим «винним сканером» може скористатися будь-який власник смартфона і завдяки йому купити саме той товар, який не піднесе неприємних сюрпризів.

Share your thoughts