Мобільний додаток проти наркобізнесу: іноземні бізнес-ідеї

М’янма, що входить в «Золотий трикутник», прославилася на весь світ своїми гігантськими плантації опійного маку і ключовою роллю у світовій наркоторгівлі. Головним джерелом доходів практично всього населення колишньої Бірми є наркобізнес, з ним пов’язують своє майбутнє навіть найбідніші верстви населення. Ніхто в країні не представляє інакше свого життя.

Влада М’янми вирішила змінити ситуацію. З цією метою в країні запускається проект New Niti, що в перекладі означає: «Нове знання» або «Нова мудрість». Ініціювали новий проект міжнародні гуманітарні організації сподіваються з допомогою смартфонів змінити світогляд цілого покоління бірманців.

Мріють про долю наркобаронів молодим людям пропонують в мобільному додатку широку програму, яка виховує негативне сприйняття сформованих традиційних цінностей, що спираються на наркобізнес. Мультфільми, сучасні пісні, шоу, оповідають про інше життя, націлені на зміну світогляду молоді. Розробники New Niti сподіваються, що їхній проект буде доступний не тільки жителям великих міст, але і маленьких сіл, де процвітає наркоторгівля.

Поділіться своєю думкою