Мобільний додаток, попереджувала про близьку мігрені

Від мігрені страждають мільйони людей у всьому світі. Найчастіше напади трапляються несподівано, в самий невідповідний момент, і доставляють людям масу неприємностей. Тепер подібних ситуацій можна уникнути, якщо встановити на свій смартфон унікальне мобільний додаток під назвою Migraine Buddy.

Інноваційна програма здатна не тільки зчитувати дані про стан людського організму в той чи інший момент, але і записувати всі дані у спеціальний календар. Таким чином, проаналізувавши всі дані, додаток має можливість передбачити майбутні симптоми мігрені з імовірністю в 90%!

Потрібно зазначити, що програма медичної спрямованості не безкоштовно — розробники просять за своє «дітище» 2.99 долара. Але ця сума безперечно варто тих страждань, яких можна уникнути, якщо вчасно підготуватися. Як мовиться, попереджений — значить озброєний!

На жаль, ексклюзивне додаток доступний поки тільки для операційної системи iOS. Але адже завжди можна «відкрити нові горизонти» і стати заповзятливим творцем аналогічного продукту для всіх інших членів суспільства!

Share your thoughts