Мобільний додаток, попереджувала про близьку мігрені

Від мігрені страждають мільйони людей у всьому світі. Найчастіше напади трапляються несподівано, в самий невідповідний момент, і доставляють людям масу неприємностей. Тепер подібних ситуацій можна уникнути, якщо встановити на свій смартфон унікальне мобільний додаток під назвою Migraine Buddy.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інноваційна програма здатна не тільки зчитувати дані про стан людського організму в той чи інший момент, але і записувати всі дані у спеціальний календар. Таким чином, проаналізувавши всі дані, додаток має можливість передбачити майбутні симптоми мігрені з імовірністю в 90%!

Потрібно зазначити, що програма медичної спрямованості не безкоштовно — розробники просять за своє «дітище» 2.99 долара. Але ця сума безперечно варто тих страждань, яких можна уникнути, якщо вчасно підготуватися. Як мовиться, попереджений — значить озброєний!

На жаль, ексклюзивне додаток доступний поки тільки для операційної системи iOS. Але адже завжди можна «відкрити нові горизонти» і стати заповзятливим творцем аналогічного продукту для всіх інших членів суспільства!

Share your thoughts