Мобільний додаток – помічник у паркуванні

Ні для кого не секрет, що процес паркування у великих мегаполісах завжди представляє велику складність навіть для найбільш досвідчених автомобілістів, не кажучи вже про початківців водіїв. Нещодавно світову громадськість порадувала унікальна у своєму роді розробка: додаток для смартфонів, що допомагає уникнути штрафів за неправильну парковку. Park Rangr — це справжній порятунок не лише для «чайників», але і для досвідчених автолюбителів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У цій програмі вбудовані елементи доповненої реальності, завдяки чому правильно припаркувати «залізного коня» не складе праці нікому. Також за допомогою цієї програми можна з легкістю відшукати свою машину навіть на величезній автомобільній стоянці.

Щоб додаток початок аналіз можливості паркування, достатньо з допомогою смартфона зробити кілька фотознімків оточуючих дорожніх знаків.

Програма оперативно перевірить, чи немає яких-небудь заборон і обмежень для автомобілістів, а також дасть підказку, які правила паркування діють на тій чи іншій території. Коли власник авто закінчив свої справи, він знову може звернутися до сервісу, і той швидко визначить місцезнаходження машини. Щоб зорієнтуватися, користувач може покластися на карту або на фотокамеру. При другому варіанті Park Rangr накладає зображення авто прямо на картинку.

На сьогоднішній день програма поки не можна знайти в мобільних магазинах. Розроблено воно спочатку було на хакатоне.

Share your thoughts