Мобільний додаток-навігатор для взуття : Інноваційні ідеї

Новаторами розроблено чергове мобільний додаток, головне призначення якого — вказівка маршруту. Загалом, нічого нового, на перший погляд, і конкуренція в цій області значна. Але для просування своєї нової програми розробники оснастили її цікавою і цікавою функцією: створення маршруту в залежності від типу взуття користувача.

Для того щоб отримати пораду від нового софта про те, куди краще відправитися в тому чи іншому місті в певний момент, достатньо сфотографувати своє взуття і виставити знімок на «суд» програми. Навігатор, який отримав ім’я Sidekix, дійсно здатний визначити вид взуття та порадити, куди краще піти: в театр, нічний клуб або на місцеву будівництво.

«Розумна» програма прекрасно знає, що у замшевих черевиках не варто пересуватися по вибоїнах і вибоїнах, тому ні за що не відправить їх володаря дослідити занедбані міські околиці. Але от зате людині в берцах додаток, швидше за все, прокладе маршрут саме в таку місцевість.

Розробники не тільки винайшли новий спосіб монетизувати селфи, але і відмінно розпіарили свою новинку. Адже бажаючих отримати не тільки якісний навігаційний додаток, але і розважитися з його допомогою, буде предостатньо.

Поділіться своєю думкою