Мобільний додаток на допомогу пішоходам з обмеженими можливостями: Інноваційні ідеї

Російські IT-технологи створили мобільний додаток для людей з обмеженими можливостями у допомогу в орієнтації і пересування в крупних містах. З цією метою з 2012 року збирається вся інформація для розробки мобільної платформи SeeLight. Російські фахівці створюють всесвітню карту світлофорів, щоб люди з обмеженими можливостями не були залежні від наявності у світлофорів спеціальної звукової сигналізації або тактильної плитки, призначеної для слабозорих.

Життєво важливий проект може повноцінно запрацювати тільки завдяки краудсорсінгу, тобто коли безліч людей за своєю ініціативою буде розширювати додаток даними про світлофорах у своєму місті.

Завдяки відкритого API будь-яка людина може додавати на карту і підключати світлофори.

Розробники сподіваються, що керівництво міст буде вносити в програму дані про світлофорах у своїх населених пунктах. За розрахунками творців SeeLight, поповнювати базу даних необхідно мінімум протягом одного року. Тільки в такому випадку програма зможе запрацювати на повну силу.

Програма стає безцінною для незрячих: додаток визначає і голосно повідомляє напрямок і відстань до найближчого пішохідного переходу.

Поділіться своєю думкою