Мобільний додаток на допомогу пішоходам з обмеженими можливостями: Інноваційні ідеї

Російські IT-технологи створили мобільний додаток для людей з обмеженими можливостями у допомогу в орієнтації і пересування в крупних містах. З цією метою з 2012 року збирається вся інформація для розробки мобільної платформи SeeLight. Російські фахівці створюють всесвітню карту світлофорів, щоб люди з обмеженими можливостями не були залежні від наявності у світлофорів спеціальної звукової сигналізації або тактильної плитки, призначеної для слабозорих.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Життєво важливий проект може повноцінно запрацювати тільки завдяки краудсорсінгу, тобто коли безліч людей за своєю ініціативою буде розширювати додаток даними про світлофорах у своєму місті.

Завдяки відкритого API будь-яка людина може додавати на карту і підключати світлофори.

Розробники сподіваються, що керівництво міст буде вносити в програму дані про світлофорах у своїх населених пунктах. За розрахунками творців SeeLight, поповнювати базу даних необхідно мінімум протягом одного року. Тільки в такому випадку програма зможе запрацювати на повну силу.

Програма стає безцінною для незрячих: додаток визначає і голосно повідомляє напрямок і відстань до найближчого пішохідного переходу.

Share your thoughts