Мобільний додаток для схуднення

Проблема зайвої ваги гостро стоїть у всьому світі. Як відомо, справжня епідемія ожиріння вибухнула на просторах Америки, де від надлишку кілограмів страждає понад 60% населення. Сьогодні до пошуку виходу із становища підключаються не тільки дієтологи, фітнес-тренери, лікарі, але і фахівці в області високих технологій. Так, американець Андреа Грімз Паркер розробив унікальне додаток для смартфонів, реально допомагає худнути.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Мобільний додаток під назвою «OrderUP!» являє собою захоплюючу іграшку для дорослих, основна мета якої — навчити правилам здорового способу життя і харчування. Проходячи ігрові рівні, користувач програми зобов’язаний кожен раз вибирати між тими чи іншими продуктами. Спочатку гравцеві дається певна сума балів, і якщо вибір зроблений правильно, то ця сума збільшується. Якщо ж гравець зробив промах і зробив вибір на користь нездорової їжі, то його баланс зменшується. Виграє той, хто зуміє дійти до кінця з позитивними показниками на рахунку.

Більшість користувачів, яким вже пощастило випробувати «гру в здоровий спосіб життя», стверджує, що програма — відмінний помічник в боротьбі із зайвими кілограмами. Захоплення прекрасною грою призводить до того, що людина перестає необдумано змітати продукти з полиць супермаркетів, а аналізує кожен пункт покупок, віддаючи перевагу корисної низькокалорійної їжі.

Share your thoughts