Мобільний додаток дає можливість відстежувати космічні супутники: Інноваційні ідеї; Іноземні бізнес-ідеї

Автори цієї бізнес-ідеї — співробітники компанії Orbit Logic Ink. Фахівці цієї організації розробили цікавий додаток для мобільних пристроїв, призначений для певної ніші споживачів. Новинка користується великою популярністю у захоплюються наукою, і компанії Orbit Logic Ink вже вдалося залучити до свого проекту значну кількість авторитетних партнерів з різних країн: Франції, Канади, Індії та інших.

Новий додаток, встановлене на мобільний пристрій, що дозволяє гаджету сигналізувати про час, коли в небі над користувачем пролітає супутник.

У хвилину, коли над власником гаджета з встановленим додатком летить супутник, програма надсилає йому смс-повідомлення з вичерпною інформацією про космічному об’єкті, починаючи від назви і закінчуючи технічними характеристиками.

Щоправда, програма здатна відстежувати тільки незасекречені супутники, але таких дуже багато.

Де беруть відомості про супутники?

Всі дані про космічних літальних апаратах беруться з офіційного ресурсу американської повітряно-космічної оборони. Будь-несекретну інформацію можна знайти на цьому сайті, який можна назвати своєрідною супутникової Вікіпедією, абсолютно безкоштовно.

Створити мобільний додаток також не складе труднощів для тих, хто розбирається в азах вищої математики — спеціальні формули допоможуть точно розрахувати траєкторію руху супутника.

Також програма здатна читати невеликі лекції про все, що пов’язано з космічною галуззю. Творці зв’язали його зі спеціалізованою науковою бібліотекою.

Поділіться своєю думкою