Мобільний додаток-антидепресант

Депресія — одна з найгірших станів людського організму, негативно позначається на всіх якостях, в тому числі і на працездатності. Депрессующий співробітник — лихо для будь-якої компанії і зайвий головний біль для її керівника. Але і тут на допомогу приходять високі технології. Нещодавно на ринку програмного забезпечення з’явилось унікальне мобільний додаток, призначений для поліпшення психологічного здоров’я людей.

Додаток під назвою MoodHacker розроблялося спеціально для начальників, які піклуються про приємну психологічну обстановку в колективі і, як наслідок, про успіх свого бізнесу. Щоб активувати програму, її слід встановити на всі офісні ПК. Доступ до MoodHacke забезпечується не тільки через комп’ютери, але і через смартфони. Унікальна програма, збираючи дані про активність співробітників за допомогою невеликих психотестов, здатна виявити депресію тільки на етапі її зародження і попередити подальший розвиток цього стану.

Вся зібрана інформація узагальнюється і надходить до керівника у вигляді графіка і статистики, а той, у свою чергу, вибирає найбільш зручний спосіб вирішення проблеми. Можливо, варто використовувати систему заохочення, дати працівникам розслабитися або змінити розумову працю на фізичну. Загалом, необхідно відновити доброзичливу атмосферу, і MoodHacke підкаже, як це зробити найкраще, запропонувавши ряд варіантів, які підходять конкретній ситуації.

Можна не сумніватися, що подібне анонімне додаток довелося б по душі російському офісному планктону і керівникам компаній. Адже, в кінцевому рахунку, вся робота тримається саме на рядових працівниках!

Поділіться своєю думкою