Мобільний додаток – аналізатор відносини

Більшості людей буває досить важко зрозуміти, як до них ставляться оточуючі. Життя показує, що не завжди можна вірити тим, хто привітно посміхається при зустрічі, і не завжди варто уникати тих, хто здається відлюдькуватим. Як же зробити правильний вибір на користь тієї або іншої людини і не помилитися? І тут на допомогу поспішають високі технології. Світову громадськість вже підкорює нещодавно з’явилося мобільний додаток під назвою «Crushh», за допомогою якого можна за кілька секунд визначити емоції людини по відношенню до вас.

Розумна програма займається автоматичним збором даних про дзвінки та повідомлення, що надходять на телефон користувача, аналізує записи телефонних розмов і фіксує зміни психологічної активності за всі періоди спілкування. Щоб з’ясувати почуття і наміри опонента, досить записати його ім’я з телефонної книги смартфона, а потім вказати на це ім’я додатком «Crushh». Швидкий і досить точний аналіз гарантовано!

Додаток не тільки видає результат у конкретну секунду, але і збирає дані, для того щоб, у разі необхідності, повідомити свого власника про зміну ставлення до нього будь-яких особистостей, будь то друзі, знайомі, родичі або улюблені. Не дарма ж кількість шанувальників сервісу зростає в геометричній прогресії. До речі, в Росії додаток поки не має аналогів. Тому для бізнесменів-початківців дороги до прибутку відкриті!

Share your thoughts