Мобільний цирульник: ідеї для початківців, інноваційні вкладення

Сучасний, динамічний формат життя часто не залишає діловим людям часу на такі прості процедури, як стрижка та гоління. «Рух і нескінченне прагнення вперед!» — ось девіз сучасної людини. Саме для таких людей і був створений салон під назвою Le Salon Barber.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Концепція даного салону не зовсім звичайна для закладів такого типу. Справа в тому, що перукарня розташована не в стаціонарному приміщенні, а в фургоні на колесах. Відповідно, при бажанні власника або клієнта, його можна перевозити з місця на місце, що дуже зручно, наприклад, якщо ви запізнюєтеся на зустріч.

Потрібно відзначити, що вищевказаний барбершоп вже привернув увагу багатотисячної аудиторії, взявши участь в Амстердамському фестивалі їжі. Хоча потрібно відзначити, що він був тут трохи не до діла. В даному заході брали участь заклади, які торгують їжею в схожих фургона. Однак публіку ця обставина не збентежило, а навпаки порадувало. Серед відвідувачів фестивалю знайшлося чимало охочих поголитися і привести в порядок волосся. Про те, наскільки рентабельним є таке підприємство щодо прибутковості: власники новинки і її конструктори поки замовчують.

Share your thoughts