Мобільний 5D-кінотеатр

Жителів мегаполісів вже не здивувати 5D-фільмами, а ось для російської глибинки таке видовище в дивину.

Що з себе являє 5D-кінотеатр?

По суті, це видовищний атракціон. У невеликому приміщенні 4 — 11 глядачам показують короткі відеоролики зі спецефектами. Крісло під глядачами знаходиться в постійному русі, їм здається, що вони опиняються в центрі бурхливого океану, їх здуває штормовим вітром, за ним повзають мерзенні плазуни, їх проковтує жахливе чудовисько, вони опиняються під колесами величезної машини.

Мобільний 5D-кінотеатр можна розмістити як в автопричепі, так і в автомобільному кузові. Для організації такого бізнесу можна як самому переобладнати куплений автомобіль, так і придбати вже готовий 5D-кінотеатр.

Такі видовищні об’єкти виробляє російська компанія 5d-kino.com. У двомісячний строк за попереднім замовленням виготовляє білоруська компанія «Стереолайф». В Інтернеті можна знайти і відповідні пропозиції від китайських виробників.

Згідно з розрахунками фахівців 5d-kino.com при витратах на обладнання для 5-місцевого 5D-кінотеатр у 1,3 млн руб і вартості квитків на сеанс 5D-фільму в 110 руб., щомісячна прибуток очікується в 302, 5 тис руб.

При цьому всі витрати на організацію видовищного бізнесу окупляться за 4,5 місяця.

Поділіться своєю думкою