Мобільні тентові конструкції

Комфорт життя в заміських умовах може бути створений в лічені години. Американська компанія Shelterlogic подбала про те, щоб сучасна людина не витрачав свій час на зведення капітальних будівель: гаражів, теплиць, всіляких господарських будівель.

Мобільні конструкції, що стали в останні роки хітом продажів, не тільки не поступаються по надійності капітальних споруд, але і часто набагато зручніше їх. Всесезонні тентові вироби з надміцного тканого поліетилену витримують випробування будь-якими атмосферними катаклізмами: штормовим вітром, зливами, градом, снігопадами. Вони стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання, витримують навантаження до 130 кг. Виробники гарантують термін служби виробів від 10 років.

Найбільш затребуваними є тентові гаражі, теплиці, всілякі навіси, канапе і господарські споруди.

Крім виробів для приватного господарства, американська компанія пропонує унікальні тентові мобільні намети для проведення масових заходів. Такі намети оснащені шістьма вікнами з ПВХ, до них пропонується кілька варіантів входів. У жарку пору стінки наметів можуть бути підняті.

Тентові вироби сучасні і зручні, вони рятують від необхідності забудовувати дачну ділянку капітальними спорудами, мобільні, можуть бути встановлені в будь-якому місці. Для їх зведення достатньо буквально кілька годин. Вся конструкція в розбірному вигляді поміщається в одну-дві коробки, що зручно для перевезення. Випускаються вироби в широкій колірній гамі.

Поділіться своєю думкою