Мобільна парова мийка

Підприємці, які вирішили розпочати бізнес у сфері мийки автомобілів, можуть зіткнутися з досить жорсткою конкуренцією, особливо після появи на вулицях міст автомийки самообслуговування. Але обійти конкурентів все ж можна, якщо запропонувати такий самий якісний, але більш зручний і функціональний продукт. Прекрасний бізнес можна побудувати за допомогою мобільного парової мийки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такі конструкції з’явилися не так давно, але вже встигли завоювати популярність. Головна особливість мобільного мийки полягає в тому, що все обладнання розташовується всередині просторого металевого контейнера-причепа. Така парова мийка витрачає в кілька разів менше водного ресурсу, здатна працювати в автономному режимі, незалежно від наявності або відсутності підключення до центрального водопроводу. Плюс, мийку оперативно можна транспортувати з місця на місце.

Готові парові автомийки в контейнері під назвою SteamBOX з недавнього часу пропонують до продажу деякі європейські виробники. Але спорудити щось подібне можна і самостійно, хоча часу на це буде потрібно значно більше, ніж на придбання готового комплекту.

Такий проект ідеально підходить як для досвідчених, так і для підприємців-початківців. Можна не сумніватися, що новаторська концепція отримає затребуваність, і вкладення окупляться оперативно.

Share your thoughts