Мобільна лазня

Русь немислима без бань, які з’явилися в часи формування слов’ян. Згадки про лазнях ми знаходимо в усній народній творчості і в «Повісті тимчасових років». Лазні уособлювали російське гостинність і домашнє вогнище. Вони були в кожному домі. І зараз дуже багато хто б хотіли попаритися в лазні, але і банек помітно поменшало і часу на їх відвідування залишається все менше.

Саме тому ідея організації мобільного лазні досить актуальна і може стати прибутковим бізнес-проектом.

Чому мобільна лазня? Бо як популярність громадських лазень поступово відійшла на другий план. Все більшим попитом користуються приватні парилки. Однак не всім вдається вирватися з круговороту справ, щоб відвідати таку лазню. Послугами ж лазні на колесах можна скористатися і на природі, біля річки чи в лісі, і біля власного будинку.

З чого ж почати, облаштовуючи лазню на колесах?

Головне: слід мати достатній стартовий капітал, адже доведеться переробляти автомобільний кузов у лазню. Отже, для закупівлі старого військового автомобіля ЗІЛ 131 або ГАЗ 66 потрібно від $3500 до $10 500. Переобладнання кузова, обшивка деревом зажадає не менше $2500. На внутрішнє облаштування, придбання меблів, бака для води потрібно до $3000.

Певна сума піде на купівлю необхідних аксесуарів: віників, шапок, аромомасел. Не можна забути про рекламу, двигуні будь-якого бізнесу. Покрити всі витрати на становлення нового перспективного бізнесу можна протягом декількох років.

Зручність, комфорт, затишок, доступні ціни і здоров’я, які ви приносите людям, по достоїнству оцінять ваші клієнти — безумовно, майбутні завсідники диво лазні-здравниці на колесах. Це і стане гарантією успіху вашого бізнесу.

Поділіться своєю думкою