Мобільна квартира: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Ця ідея народилася в голові професора техаського Джеффа Вілсона з Університету Х’юстона-Тиллотсона. Будучи архітектором, вчений, у вільний від викладацької та наукової діяльності, час, займається вивченням екологічних проблем, і з готовністю приймає участь у відповідних акціях, причому вельми екстравагантних. У ході однієї з них пан Вілсон оселився в сміттєвому контейнері. І саме в цьому непривабливому місці професор прийшов до ідеї створення мобільних квартир. Своє дітище він назвав Kasita.

Її суть: у триповерховий будинок, який можна переміщати з місця на місце, як ящики в комод, «вставляються» 9 квартир.

Сам будинок-каркас на новому місці монтується за добу. Якщо раптом один з його мешканців вирішує переїхати в інший каркас, він просто «виймає» своє житло, і перевозить його на нове місце. Головне, щоб будинків-каркасів було якомога більше. А з цим поки проблема…

Монтажем і перевезенням як усього будинку, так і окремих квартир, займається спеціальна служба. У цьому, звичайно, є деяка незручність.

На сьогоднішній день Kasita існує лише в одному місті Сполучених Штатів — Остіні. Але Джефф Уїлсон впевнений, що вона завоює визнання по всій Америці.

Поділіться своєю думкою