Млинна

Заклади громадського харчування, незважаючи на високу конкуренцію, є одним з найбільш прибуткових і високодохідних видів бізнесу. У великому місті великою популярністю завжди користувалися «Млинцеві». Особливо в тому випадку, коли заклад розташований в зручному місці і має широкий, а головне якісний асортимент.

Для відкриття міні-кафе необхідно оформити ІП. Склад працівників може включати всього 5 осіб: пару кухарів-продавців, пару рекламників і одного директора-постачальника

Краще, якщо блинная буде знаходитися неподалік від великого скупчення дітей: поряд з парками атракціонів, у великих торгово-розважальних центрах і т. д., так як основна цільова аудиторія підприємця — початківця-це сімейні пари з маленькими дітками. Причина в тому, що сучасні молоді люди і підлітки воліють, в більшості своїй, піцерії, суші-бари.

Асортимент повинен бути максимально різноманітним. Здавалося б, що різноманітного може бути в традиційних млинці і млинці? Відповідь проста: вся справа в начинці. А вона може бути абсолютно будь-який. Великою популярністю користуються млинці з сиром, ікрою, печінкою, горіхами, джемом, грибами, м’ясом, фруктами. Обов’язково слід надати на вибір відвідувачів різні напої: молоко, чай, кава, соки, коктейлі і т. д.

Для організації млинцевої знадобиться купити певне обладнання: блинницу, касу, кухонний комбайн, мікрохвильовку, блендер, холодильну камеру, чайник, меблі, барну стійку. Загальна сума витрат складе близько 160 000 рублів.

При цьому на продажу млинців можна легко заробити аналогічну суму всього за перший місяць роботи. Якщо відняти орендну плату та інші витрати, чистий прибуток буде не менше 100 000 рублів. Таким чином, термін повної окупності — близько 2 місяців.

Поділіться своєю думкою