Млинці з портретом

3D-технології поступово охоплюють всі сфери нашого життя, в тому числі і сферу харчування. Незвичайне застосування таких технологій знайшли співробітники німецької компанії Kinner Dufort. Вони випікають портрети своїх клієнтів, точніше, друкують їх на свіжоспеченому млинці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Незвичайний проект зі створення креативної їжі реалізується за допомогою якісної цифрової камери. Коли людина заходить в заклад громадського харчування, щоб перекусити, камера миттєво фіксує його обличчя і збільшує. Потім отримана інформація передається до спеціального роботизованому пристрою, за допомогою якого випікаються млинці.

Пристрій в буквальному сенсі малює млинцевий портрет. Для цього використовується два види тіста: світле — це основа, а темна — замінник фарби. Тобто за допомогою темного тексту створюється портрет на світлому фоні.

Можна уявити собі подив і захоплення клієнта компанії Kinner Dufort, якому через нетривалий час подають такий незвичайний млинець! «Сарафанне» радіо дуже швидко рознесла інформацію про послугу кафе, і кількість відвідувачів зросла багаторазово. Сьогодні власники Kinner Dufort вже заявили про готовність продати свою задумку разом з роботизованою піччю в інші країни. Можна не сумніватися, що росіянам подібний креатив дуже сподобається!

Share your thoughts