Млинцеве тісто з балончика

Їсти млинці люблять, напевно, всі, але, на жаль, далеко не кожному під силу приготувати їх самостійно — заміс тіста для багатьох перетворюється на справжню муку. Вирішити цю проблему взялася американська компанія Batter Blaster. Креативщики цієї фірми запропонували своїм клієнтам унікальний продукт — тісто для млинців або вафель, укладену в стандартний аерозольний балончик.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Працює пекарський гаджет дуже просто: наповнювати його самостійно не потрібно — все необхідне вже є всередині. Досить як слід струсити аерозоль і легким натисканням на звичну кнопку розпорошити тісто на сковороду. Готуються вони дуже швидко — процес смаження перетворюється в справжнє задоволення!

Таке винахід припаде до смаку всім домогосподаркам, без винятку. Гідно його вже оцінила і чоловіча аудиторія, особливо та частина чоловіків, яка поки ще не обзавелася власною сім’єю. Цікаво, що за допомогою балончика і формочок можна готувати кулінарні шедеври з тіста у вигляді різноманітних зайчиків, сердечок, зірочок і т. д.

Виробники Batter Blaster запевняють споживачів, що їх продукт містить тільки натуральні інгредієнти і консерванти — тісто екологічно і абсолютно безпечно для здоров’я. Один аерозоль оцінюється в 5-6 доларів і його вистачає на випічку млинців 25.

Share your thoughts