Мітки для створення розумного будинку: інноваційні ідеї

Сьогодні, щоб обладнати своє житло технологічними нововведеннями і зробити його «розумним», не потрібно витрачати величезні гроші на ремонт. IT-фахівці створили спеціалізовані мітки під назвою MESH, які дають можливість перетворити абсолютно будь-який предмет в будинку в смарт-об’єкт.

За зовнішнім виглядом невеликі мітки схожі на звичайні кісточки доміно. Якщо прикріпити подібне мініатюрний пристрій на який-небудь об’єкт в кімнаті, можна моментально зробити цей об’єкт технологічним нововведенням. Наприклад, є можливість навчити вхідні двері запалювати світло в кімнаті, коли до неї входить господар. Або оснастити шафа можливістю надсилати сповіщення на електронну адресу його власника у випадку появи в будинку сторонніх людей у його відсутність.

Колекція міток складається з 7 пристроїв, з яких тільки 4 — основних. Перша з них — це кнопка, що замінює дистанційний пульт. Застосувавши її, можна, наприклад, зробити приголомшливе сэлфи і при цьому управляти фотокамерою на відстані.

Друга міні-кнопочка повідомляє користувача за допомогою світлових сигналів про нові листи на електронну пошту або про погодні зміни.

Третя позначка сигналізує про небезпеку, реагуючи на рухи в момент, коли хтось проходить повз неї.

За допомогою четвертої кнопки предмети знаходять мова і можуть відтворювати записані звуки.

Інші мітки теж володіють цікавими здібностями: можуть вимірювати показники вологості і температури, рухати об’єкти і т. д.

Запрограмувати гаджети на будь-яку дію можна за допомогою спеціального мобільного додатку. Змусити мітки працювати зможуть навіть діти.

Поділіться своєю думкою