Місто в невагомості

Жителі великого міста постійно схильні до стресів. Високий темп життя, інтелектуальні перевантаження на роботі, прагнення встигнути зробити більше, ніж вчора, неблагополучна екологія — всі ці фактори впливають на емоційне та фізичне самопочуття людини. Флоат-студія це унікальне рішення даної проблеми.

Флоатінг (від англійського float — «вільно плавати») — метод глибокої релаксації з досить давньою історією. Він був винайдений американським лікарем-психоаналітиком Джоном Ліллі ще в середині XX століття. Вчений досліджував стан людини під час сенсорної депривації (повної ізоляції від фізичних подразників) і прийшов до висновку, що таким шляхом вдається досягти позитивних змін як на фізичному, так і на психоемоційному рівні.

У Росії флоатінг тільки починає набирати обертів, у кожному місті без винятків є своя аудиторія і кожен знаходить в цій послузі щось унікальне для себе. Процедура починається з душа, після чого людина проходить у спеціально обладнану кімнату з басейном з солоною водою.Концентрація солі настільки велика, що вода виштовхує тіло на поверхню, в ній неможливо потонути. Температура води наближена до температури тіла людини, за рахунок чого кордони тіла немов розмиваються. Сеанс починається з занурення під приємну музику і світлові ефекти. Через пару хвилин ви починаєте розслаблятися і занурюєтеся в релакс на цілу годину. Для плавного виходу з цього стану в кінці процедури знову починає звучати спокійна музика і спалахує м’яке світло. Багато практикуючих флоатінг відзначають, що відчуття під час процедури схоже станом невагомості. М’язи розслабляються, завдяки дії солей поліпшується обмін речовин, поліпшується стан шкіри і йде зайва вага. Крім того, флоатінг — це процедура, яка допомагає відволіктися від турбот, тривог і зібратися з думками.

Перлина у сфері СПА!

Немає конкуренції, нескладний продукт, унікальна послуга. Ви маєте можливість вийти на ринок одним з перших і стати лідером в даній галузі. Собівартість 1 сеансу флоатінгу — 30 рублів. Це дозволяє вам отримувати 99% прибутку від чека. Середній чек становить 3000 рублів. Навіть при 2х клієнтів в день, ви вийдете на чистий прибуток більше 150 000 рублів на місяць.

Поділіться своєю думкою