Міст, що захищає шкіру: інноваційні ідеї

Спосіб заробити на сучасному екологічному бумі і божевіллі людей на чистоті придумала англійська компанія REN Skincare. Відомий косметичний бренд представив користувачам інноваційний засіб, яке здатне захищати шкіру людини від несприятливого впливу середовища проживання. Новий міст — Flash Defense Anti-Pollution Mist — являє собою спрей-сироватку, яка при нанесенні на шкірні покриви не тільки здатна надавати омолоджуючу і освіжаючу дію, але і створювати невидиму захисну плівку на шкірі — своєрідний бар’єр, що не дозволяє шкідливим часток з повітря завдавати шкоди здоров’ю користувача і проникати в організм через шкірні пори.

Виробник стверджує, що міст містить у своєму складі біологічно активні речовини, які підвищують антиоксидантний здатність і довголіття клітин. Звичайно, правда це чи вигадка — напевно сказати не можна. Тим не менш, можна з упевненістю ствердити, що продукт буде користуватися відмінним споживчим попитом, якщо врахувати, наскільки сучасні люди схиблені на екології і чистоті.

Еколого-косметична розробка відмінно підходить будь-якого типу шкіри, як каже виробник. Перед застосуванням спрею рекомендується закрити очі, а потім нанести засіб на шкіру. Користуватися ним можна кілька разів на день, при цьому навіть якщо на обличчі є макіяж, він не постраждає. Міст вже сьогодні можна замовити на офіційному сайті виробника.

Поділіться своєю думкою