Міський бджолиний вулик

Любителів меду дуже багато як серед сільських, так і серед міських жителів нашої планети. Але якщо перші мають можливість обладнати власні пасіки на присадибних ділянках, то другі змушені задовольнятися купленим на ринку або в магазині продуктом. Вирішення цієї проблеми знайшов американець Уїлл Джордан, який розробив унікальні штучні бджолині вулики. Бджолині будиночки влаштовані таким чином, що дають бджолам чудово існувати в умовах міста.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основними матеріалами для виготовлення вуликів під назвою Local Bee Hive є дерево, пробка і міцелій, який застосовується в якості теплоізолятора і звукопоглотітеля.

У такому будинку бджілки відчувають себе дуже комфортно: їм не страшні ні температурні перепади, ні різкі шуми. В таких умовах комахи виробляють не менше меду, ніж на звичних всім пасіках.

Автор проекту працював над ним протягом кількох років, щоб досягти ідеального результату. Сьогодні його винахід виглядає, як справжній природний вулик і зовні, і всередині.

Щоб медоносні бджоли справно виконували свої функції, будиночок потрібно розмістити на висоті не менш 2-х метрів. «Вхід» у нього знаходиться знизу.

Міський бджолиний вулик — прекрасна підмога і для сільських бджолярів-любителів, які бажають заощадити на устаткуванні традиційної пасіки.

Share your thoughts