Міні-виробництво сувенірних скляних келихів

Келихи є одним з найпопулярніших видів сувенірної продукції. Заснувавши невелике виробництво дизайнерських келихів з натурального скла, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для реалізації проекту відмінно підійде просторий гараж, тобто витрат на оренду спеціального приміщення цілком можна уникнути. Якщо гаражної споруди не є, потрібно підшукати цех площею близько 150 кв. м.

Наступним етапом буде закупівля обладнання та інструментів для склообробки. Необхідно придбати набір для гравіювання, піч для випалу, інструментарій для тонкої обробки та шліфування, місткі ємності для розчину і т. д. В цілому, витрати складуть не менше 370 000 рублів.

Не обійтися і без кваліфікованих майстрів. Обов’язково потрібно найняти фахівців з гравірування і художній обробці. Якщо у самого початківця-підприємця не є дизайнерських здібностей, то додатково доведеться скористатися послугами стороннього дизайнера.

Гарне порошкове скло коштує не менше 30 000 рублів за 100 кг. Для початку цього обсягу сировини буде достатньо.

Каналів для реалізації готової продукції досить багато, але важливо грамотно вибудувати рекламну кампанію. Невеликий комплект сувенірних скляних келихів коштує не менше 5000 рублів. Щомісяця можна продавати 55-60 таких наборів. При правильному підході до реалізації проекту всі вкладення окупляться не пізніше, ніж через півроку роботи.

Share your thoughts