Міні-виробництво парасольок і парасольок

Парасолька — це не тільки необхідний атрибут для дощової погоди, але і стильний аксесуар, часто застосовуваний на святах і фотосесіях. Наприклад, красиві ажурні парасольки нерідко виступають у ролі весільного прикраси нареченої. Парасолі для весіль дуже затребувані, і на їх виготовленні можна побудувати високоприбутковий бізнес. Це не дивно: вартість подібного вироби ручної роботи починається від 3000 рублів.

Виготовити парасолька для нареченої власними руками нескладно. Це можна зробити за допомогою стандартного парасольки-тростини. З нього знімають купол, а на решту каркас з ручкою кріплять спеціально зшиту мереживне полотно. Декорувати подібне виріб можна по-різному, все залежить тільки від фантазії майстра. На верхівку парасольки часто кріплять мініатюрні фігурки молодят. Саму палицю і каркас покривають світлою, найчастіше білою фарбою.

Є ще одне високорентабельне напрямок даного бізнесу — це виготовлення парасольок для дітей дошкільного та шкільного віку. Дітлахи обожнюють яскраві парасольки з зображенням мультяшок і казкових персонажів. Потрібно розуміти особливості цільової аудиторії в цьому випадку. Юні користувачі аксесуара для захисту від дощу відрізняються гіперактивністю, тому матеріали для виготовлення парасольок повинні бути високоміцними. Звичайно, мереживо тут не підійде, зате ідеально в процесі експлуатації показує себе тандем з бавовни та поліестеру. Обов’язково потрібно зшити спеціальну сумку-чохол, щоб парасолька було зручно носити і зберігати.

Ще один варіант, який варто розглянути — це виготовлення парасольок на замовлення. Жінки частенько знаходяться в пошуках аксесуарів, придатних до нових черевиків або сумочці. І якщо ви зможете запропонувати їм такий варіант, то представниці прекрасної статі без вагань будуть готові переплатити за ексклюзив, який зробить образ стильним і завершеним.

Практика показує, що стартовий капітал невеликого підприємства, що спеціалізується на виготовленні парасольок, може бути доступним — від 200 000 рублів. Якщо ваші вироби дійсно міцні і естетично привабливі, то в місяць вони можуть приносити не менше 40 000 рублів чистого прибутку. Тобто окупність вкладень досить оперативна.

Поділіться своєю думкою