Міні-сад у власному будинку

Хочете завести власний міні-сад у себе вдома, але боїтеся, що з ним буде дуже багато проблем щодо догляду за зеленими вихованцями? Новинка під назвою LeGrow дозволить вам вирішити дану проблему.

Пристрій являє собою систему модульного типу. Кожен модуль — це одна окрема рослина, яке ви можете вибрати самостійно. При бажанні систему можна доповнити практично будь-якою кількістю модулів. Пристрій оснащений автоматичною системою поливу, а також приладами для систематичного зволоження повітря і LED-лампами для підтримки потрібної ступеня освітлення і сприятливого мікроклімату для рослин у цілому.

Робота системи в цілому здійснюється за рахунок електроживлення. Підключення до мережі здійснюється за рахунок портів, якими оснащені всі горщики з рослинами.

При бажанні форму саду можна змінювати шляхом зміни схеми розташування окремих її блоків. До речі, при бажанні порти можна використовувати також і для зарядки мобільника, що додає новинці функціоналу.

На даний момент виробництво міні-садів масової основі, на жаль, ще не запущено — виробники нещодавно приступили до бору коштів для реалізації проекту. За їх запевненням, в перспективі ціна 1 модульного блоку складе приблизно 34$.

Поділіться своєю думкою