Міні-ліхтарик кулю розміром з

Відмінним стартапом може стати продаж мініатюрного висвітлює пристрою, габарити якого не більше звичайної кулі. Гідність ліхтарика, що отримав назву Bullet, не тільки в його мінімальних розмірних параметрах. Цей атрибут вкрай зручний в перенесенні: він обладнаний міцним кріпленням, за допомогою якого пристрій можна закріпити на рюкзаку, сумочці, замку куртки або на брелоку з ключами.

Творці ліхтарика головним своїм завданням назвали винахід такого освітлювального приладу, який можна було б з комфортом завжди і скрізь носити з собою.

Вагомий плюс мікро-ліхтаря — можливість його роботи в підводних умовах. Розробники стверджують, що їх «малятку» не страшні будь-які погодні катаклізми — настільки хороша захист Bullet.

Правда, в продаж корисний аксесуар поки не вчинив: збір коштів на його масове виробництво активно ведеться в рамках краудфандингової майданчики Kickstarter. Починаючи добувати фінанси, розробники планували зібрати не більше 10 тисяч доларів. Але їх ідея виявилася настільки популярною, що вдалося залучити до стартапу понад 125 тисяч доларів.

Почати продавати Bullet компанія планує в кінці 2017 року. Вартість одного виробу буде на рівні 15 доларів.

Поділіться своєю думкою