Міні-дрон – літаючий бармен

Роботи-безпілотники поступово впроваджуються в різні сфери нашого життя. Спочатку ці пристрої використовувалися у шпигунських цілях, потім для науки, потім вже і для розваги. Функціональність дронов росте на очах. Наприклад, дизайнер Герман Хэйдин розробив унікального апарата-бармена.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Безпілотник з цікавим ім’ям Yura (Юра) вміє літати над столом і розливати різні напої по склянках. Робить він це не гірше професійного офіціанта або сомельє. А барменом його називають тому, що Юра здатний не просто наливати коктейлі, але і готувати їх! Дрон змішує нескладні інгредієнти, охолоджує або нагріває за необхідності і подає до столу.

Активувати Юру можна віддалено, за допомогою смс-повідомлення, через Wi-Fi або голосовою командою. Сьогодні цю технічну новинку вже з успіхом використовують для обслуговування фуршетів і банкетів. Більше того, такі роботи вже з’явилися в деяких домоволодіннях, заможні власники яких готові витратити чималі суми, щоб мати в особистому розпорядженні такого незвичайного офіціанта. Дрон Юра з задоволенням наллє вам зранку чашку гарячої кави і не попросить чайових!

Share your thoughts