Міні-бізнес на уяві

Давно бажаєте відкрити власний бізнес, але не знаєте, як намір втілити в життя, не затрачуючи великого стартового капіталу? Маєте неабияку уяву та дизайнерські здібності?

У такому випадку вам обов’язково варто спробувати відкрити свою справу на виготовленні креативних принтів. Не вмієте малювати? Не біда — адже зараз можна без праці знайти і залучити до роботи стороннього співробітника.

Найлегший варіант — продаж виробів з яскравими дизайнерськими малюнками в так званих принтшопах — спеціалізованих магазинах, в яких продаються майки, гуртки і будь-які інші предмети — все, на які може бути нанесено принт.

Покупець вибирає основу і малюнок, ви займаєтеся його нанесенням і ставите покупцеві його придбання. Всі задоволені, ви — прибутком, а покупець — креативним предметом одягу, або аксесуаром.

Додатковим плюсом у даній сфері діяльності стане знання іноземних мов. Якщо таке у вас є, можна спробувати налагодити співпрацю з магазинами, розташованими в тих чи інших країнах зарубіжжя. Такий бізнес відмінно підійде художникам, дизайнерам, і просто творчих людей, які люблять придумувати і малювати різноманітні зображення.

Поділіться своєю думкою