Мережа власників і выгульщиков собак

Як показала практика, діяльність по вигулу собак, яка прийшла на простори нашої країни з Заходу, здатна приносити чималий дохід. Але выгульщикам буває досить проблематично знайти відповідних клієнтів на свою послугу. Господарі ж собак, у свою чергу, теж частенько мучаться з питанням про те, де б підшукати надійну «няню» для песика, коли у них просто немає часу на постійні тривалі прогулянки. Вирішення цієї проблеми знайшов американець Пол Манн, який створив унікальний проект під назвою Fetch! Pet Care. Інтернет-ресурс являє собою ні що інше, як локальну мережу, яка покликана згуртувати в одному місці власників представників собачих і професійних выгульщиков.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Така ідея, яка виявилася вкрай успішною, прийшла в голову молодій людині невипадково. Підлогу завжди дуже любив собак, і ці тварини знаходилися в його будинку з самого дитинства. Чоловік дбав про вихованців самостійно, але одного разу виникла ситуація, коли у нього самого не було можливості погуляти з собакою і довелося терміново шукати помічника. Потрібно відзначити, що відгуків надходило багато, але, за словами бізнесмена-початківця, 99% бажаючих просто не викликали у нього довіри. І тоді містер Манн вирішив, що необхідно створити спеціальний майданчик в Інтернеті — сервіс по вигулу собак.

Спочатку проект розвивався на території міста Сан-Франциско, але сьогодні він розрісся до масштабів всієї країни! В базі ресурсу тепер числиться понад 5000 выгульщиков-професіоналів з відмінною репутацією, які успішно працюють в 2000 населених пунктах. В результаті річний дохід мережі Fetch! Pet Care становить понад 6 мільйонів!

Це один із прикладів, коли нехитрий домашній бізнес здатен зробити з звичайної людини процвітаючого підприємця і мільйонера.

Share your thoughts