Мережа велопрокатів з можливістю забрати в одному місці а здати в іншому

Проблема всіх сучасних велопрокатів полягає в тому, що ти змушений закінчувати поїздку в тому ж місці, звідки ти її почав. Це не завжди зручно, адже коли живеш у великому місті, іноді хочеться взяти велосипед, щоб доїхати до центру, погуляти пішки по центру, а потім повернутися додому.

Або, наприклад, взяти велосипед напрокат, щоб дістатися з одного місця в місті у іншого.

Цю проблему можна було б вирішити, відкривши мережу велопрокатів з можливістю брати велосипед в одному місці, а здавати в іншому.

«Ніщо не може зрівнятися з простим задоволенням прогулянки на велосипеді».

Джон Кеннеді

Приклад розташування точок велопрокатів в Казані:

Створення такої мережі велопрокатів дозволило б поліпшити транспортну обстановку в місті, оздоровити населення міста, ну і, звичайно, заробити.

Коли я бачу дорослу людину на велосипеді, я спокійний за людство!

Герберт Уеллс

Велосипед — це вже не просто засіб пересування, він перетворився на справжній культ. Щоб переконатися в цьому, подивіться, наприклад, на фотографії Tweed Run London — це повернення до витоків велокультури 30-40-х років, коли кататися по місту прийнято було неспішно і обов’язково в компанії красивих людей. Англійські наїзники славилися бездоганним стилем і продумували образи для прогулянок до дрібниць.

Дрес-код для джентльменів: твідові кепі, жилетки, класичні черевики, костюми трійки, брюки гольф, чоловічі хустки, високі гольфи. Дрес-код для леді: пончо, хутряні коміри, елегантні сукні, твідові костюми, берети, шовкові хустки і окуляри-кішки.

Tweed Run London

«Саме їзда на велосипеді — це те, з допомогою чого ви вивчіть контури країни краще, коли ви піднімаєтеся на схили пагорбів і спускаєтеся з них. Ви пам’ятаєте, які вони насправді, в той час як на автомобілі вас вражає тільки висота пагорба, і у вас залишаються не такі точні спогади про країну, які ви отримуєте, об’їхавши її на велосипеді».

Ернест Хемінгуей

Користь від їзди на велосипеді

Здійснюючи регулярно велосипедні прогулянки, ти:

  • Зможеш скинути кілька зайвих кілограмів, які перевантажують серце і хребет;
  • Зміцниш серцево-судинну систему, мінімізуючи ризик розвитку інфаркту. Коли ти рухаєшся, м’язи скорочуються. Цим ти допомагаєш працювати серцю: скорочення м’язів сприяє просуванню крові по судинах;
  • Покращиш стан ніг при варикозному розширенні вен. Коли ти крутиш педалі, венозна кров відтікає, а тканини насичуються кров’ю, збагаченої киснем. Якщо варикозного розширення вен у тебе немає, то їзда на велосипеді послужить для тебе профілактикою;
  • Покращиш кровопостачання органів малого тазу, що благотворно позначається на статевій системі і статевого життя людини;
  • Зміцниш широке коло м’язів, особливо на ногах;
  • Збільшиш витривалість;
  • Зарядишся бадьорістю і гарним настроєм. Я була б дуже рада, якщо змогла підняти штангу вагою в 200 кілограмів, а ти? Це було б досягненням. Їзда на велосипеді — це теж досягнення. Ти можеш підкорювати довгі дистанції, їхати з високою швидкістю, що подарує тобі моральне задоволення від прогулянок.

На цьому користь від їзди на велосипеді не закінчується. Але інші позитивні моменти не пов’язані з здоров’ям.

Саліх Фахрутдінов

Велосипедист

Велопрогулянки — це дуже позитивна річ! Вони дають реальний кайф від поїздок по місту, спілкування з друзями. У нашій компанії вони іноді перетворювалися у справжні наради! Тому я завжди радий вибратися на велосипеді з друзями, і мені б дуже допоміг велопрокат з можливістю взяти велосипед в одному місці, а здати в іншому.

«На велосипеді мене утримують не гоночні рекорди, а відчуття щастя».

Ленс Армстронг

Велосипеди люблять не тільки люди, але і кішки!

Корисні посилання

Бізнес-ідея: прокат веломобілів

Бізнес-ідея: ремонт велосипедів

Бізнес-ідея: велоцветочница

Бізнес-ідея: сканер дороги для велосипедиста

Поділіться своєю думкою