Мережа кофематов

Вендінговий бізнес сьогодні популярний як ніколи. І це невипадково. Адже купувати продукцію через автомати людям набагато зручніше, ніж вистоювати черги в магазинах і кафе за чашкою гарячої кави. Саме тому, заснувавши власну мережу кофематов, є шанс стати вкрай успішним бізнесменом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вендингова система торгівлі хороша тим, що на неї не потрібна ліцензія. Потреба в продавцях також відсутня — агрегати все роблять самостійно. Головне — правильно підібрати місце для їх установки. Перевіреними і вигідними місцями для дислокації кофематов є вузи, вокзали, аеропорти, торгово-розважальні центри, офісні будівлі.

Кавові апарати відрізняються функціоналом і продуктивністю. Від цього залежить і їх вартість. Експерти в області вендінгового бізнесу радять купувати кавомати іноземного виробництва — вони не тільки довговічні, але і мають естетичний дизайн, що важливо для господарів торгових площ, на яких ви плануєте встановити свої агрегати.

Асортимент кавомату залежить від цільової аудиторії. Так, в офісах роблять ставку на якість і натуральність продукту, студенти ж віддають перевагу більш бюджетний розчинну каву.

Що стосується найму персоналу, то буде достатньо найняти 1 працівника, що розбирається в пристрої і ремонті автоматів. За подібну суму 15 000 рублів співробітник буде зобов’язаний пару раз в тиждень об’їжджати всі кавомати, займатися їх наповненням, ремонтом, чищенням, парканом грошей і т. д.

Для початку варто закупити хоча б 4 кавомату. Термін служби їх, в середньому, становить 7-8 років. А витрати окупляться вже через рік — півтора. Решту часу можна буде насолоджуватися спокоєм і чистим прибутком.

Share your thoughts