Меню з ДНК

Якщо ви піклуєтеся про своє здоров’я, то напевно маєте уявлення і про здорове харчування. Зрозуміло, найкраща дієта — та, що складена у відповідності з індивідуальними особливостями вашого організму і способу життя. Зараз більшість людей скажуть, що складання індивідуального меню обійдеться надто дорого, проте з деяких пір ця думка стала помилковим.

Справа в тому, що недавно з’явився новий стартап Habit. Суть його полягає в тому, що за запитом за допомогою спеціального додатка, будь-який бажаючий може отримати набір для взяття зразка ДНК, далі він відправляється в лабораторію компанії. Після цього, на основі отриманих даних та деякої іншої інформації, клієнт отримує на руки готове меню, складене в індивідуальному порядку.

Вартість набору для аналізу на даний момент складає приблизно 300 доларів — набагато дешевше, ніж послуги професійного особистого дієтолога.

Додатковим плюсом такої новинки є те, що при складанні меню враховуються не тільки генетичні та інші особливості організму, але і такі дані, як вид діяльності, ступінь активності і спосіб життя в цілому, що дозволяє зробити складене меню максимально оптимальним.

Поділіться своєю думкою