Меморіальний портал

Інформаційних порталів в Інтернеті досить багато, і всі вони мають різну тематику, конкуруючи один з одним за «місце під сонцем». Знайти низкоконкурентную нішу все ж можна, якщо постаратися і подумати креативно. Наприклад, відмінною ідеєю може стати відкриття незвичайного меморіального порталу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Позитивні приклади такої діяльності в нашій країні є, але конкуренція при цьому мінімальна. Проект являє собою своєрідний сайт пам’яті. На ньому збирається інформація про людей, яких вже немає в живих. На порталі можна знайти біографічні відомості, відомості про досягнення, інтереси і т. д. В результаті сайт стає хранителем історії населених пунктів. Для кожного регіону існує власний розділ, тому пошук спрощено по максимуму.

Заробляти можна на продажу рекламних місць. Чим ширше цільова аудиторія порталу, тим привабливішим він для рекламодавців. Тому не економте на його створення — зверніться до кваліфікованим програмістам і «продвиженцам».

Практика вже показала, що спонсорів, по суті, соціального проекту знаходиться чимало. Аналогів поки не існує, тому саме час подумати про реалізацію подібної бізнес-ідеї. Приємно, що доведеться вкласти мінімум — для початку вистачить 600-700 доларів.

Share your thoughts