Мелодії для автосигналізації

Різновидів автомобільних сигналізацій на сучасному ринку — безліч. Але незважаючи на різноманітність виробників та брендів, ці «розумні» системи з якихось причин видають однаково неприємні пронизливі звуки. За воюще-крякающе-писклявій возгласу, не відрізняється від сотень інших, дуже складно зрозуміти, чия ж сигналізація спрацювала під вікном — ваша або сусідська.

Побита фраза про те, що прогрес не стоїть на місці, тут доведеться як не можна до речі. Сучасні мобільні телефони мають можливість програвати абсолютно будь-які мелодії. Так чому ж не оснастити такою ж функцією автосигналізацію?

Виконання цього завдання під силу кожному, хто хоч трохи розбирається в техніці та принципи пристрою сигналізаційних систем. Спробувавши змінити мікросхему йди сконструювати нову систему з використанням штатних колонок і CD програвача для себе, цілком можна запропонувати цю послугу і іншим. Не сумнівайтеся: вона буде вкрай затребувана.

По-перше, по унікальному сигналу можна відразу знайти своє авто серед сотень інших на стоянці. По-друге, нестандартний звуковий ряд моментально відлякає злочинців. Уявіть тільки, якщо потенційний викрадач раптом почує з надр своєї невдалої видобутку фразу типу «Забирайся геть!» ну або яке-небудь слівце «міцніше».

Модернізація сигналізацій — відмінна ідея для домашнього бізнесу. Але якщо хочете «розкрутитися» швидше, спробуйте працювати в тандемі з автомастерскими і сервісами, монтирующими сигнальні установки.

Поділіться своєю думкою