Механічна зарядка для телефону

Багато хоча б раз у житті стикалися з неможливістю зарядити власний гаджет, у якого з тих або інших причин сів акумулятор. Далеко не завжди можна знайти доступ до електроживлення, особливо в польових похідних умовах. Виправити положення справ зважилася компанія Hammacher Schlemmer. Співробітники цієї фірми винайшли незвичайний прилад — радіоприймач, за допомогою якого можна заряджати телефон, смартфон або планшет ручним способом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Прокручуючи спеціальну ручку на корпусі приймача, можна одночасно прослуховувати улюблені музичні композиції, висвітлювати навколишню територію мініатюрним ліхтариком і підживлювати акумулятор гаджета. До речі, якщо руки втомляться вертіти важіль, можна скористатися енергією сонця в ясний день підживлення можна виробляти за допомогою сонячних променів (на панелі механічної зарядки є спеціальні батареї).

Для російських споживачів така новинка була б незамінна, адже наші співвітчизники дуже люблять сімейні виїзди на природу і різні подорожі. Варто радіоприймач-зарядка, за різними даними, від 5000 до 10 000 рублів. Суму можна назвати захмарною, враховуючи багатофункціональність пристрою. Тому можна сміливо стверджувати, що бажають обзавестися таким помічником буде достатньо.

Share your thoughts