Мегамобильная торгова палатка

Зовсім недавно була винайдена незвичайна торгова палатка, для встановлення якої потрібно всього лише кілька хвилин. Багаторазова торгова стійка — незамінний атрибут на ринках, ярмарках, виставкових заходах і т. д. Конструкція під назвою XMARKT володіє малою вагою і незвичайної зручною формою, тому її дуже просто складати і розкладати. Вона відмінно підходить для установки як усередині будівель, так і зовні.

Це винахід запатентовано в Чехії, але вже завойовує світові простори. Намети, пропоновані зарубіжним виробником, відрізняються яскравими кольорами, які гармонійно поєднуються один з одним. Тобто з них можна спорудити повноцінний торговий ряд, який буде залучати клієнтів нестандартним виглядом і яскравістю.

Торговельну стійку можна модернізувати на свій розсуд, до неї зручно підключати електрика та інші комунікації. При цьому вона моментально трансформується, забирається або переноситься при необхідності.

Спорудити і також запатентувати такий «шедевр» не складе особливих труднощів, при цьому можна використовувати самі прості і доступні матеріали, тому підприємливим бізнесменам варто звернути на цю бізнес-ідею пильну увагу.

Поділіться своєю думкою