Медична платформа для онлайн-прийому у лікарів: Інноваційні ідеї; Іноземні бізнес-ідеї

Авторами нової бізнес-ідеї стали американські новатори. IT-фахівці неабияк потрудилися над створенням унікальної платформи, яка дає можливість користувачам здійснити візит до лікаря в режимі онлайн.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Платформа під назвою Bright.md не тільки дозволяє записатися до лікаря через Інтернет, не простоюючи кілометрові черги за талонами в поліклініці. Завдяки новинці пацієнт тепер може в режимі онлайн поспілкуватися з лікарем.

З появою подібних технологій відпадає необхідність у всякій бюрократії і паперової тяганини. Всю інформацію, яка потрібна лікувальній установі, пацієнт може внести в базу самостійно, тільки за допомогою комп’ютера, що має вихід в Інтернет.

Інтерфейс платформи дуже зручний, зрозумілий всім користувачам: і лікарям, і пацієнтам.

Новинку вже оцінили доктора, у яких тепер йде значно менше часу на «прийом» хворого. Адже дуже часто пацієнти здійснюють візит до лікаря з зовсім незначною проблемою, вирішити яку можна було б дистанційно.

Унікальна медична платформа усуває до 70% непотрібного спілкування. Пацієнт позбавлений від необхідності проходити всі принади лікарняному реєстратури, спорів з медперсоналом і плутанини в чергах перед лікарським кабінетом.

І радості лікарів немає меж: тепер вони позбавлені від необхідності особисто спілкуватися з величезною кількістю пацієнтів, захворювання яких тісного контакту зовсім не вимагають.

Share your thoughts